Horoskop 2014

 Rok Drewnianego Konia 甲午 2014 
Zapisz się na newsletter i otrzymaj rekomendacje feng shui dla domów
i horoskop dla każdego znaku 
                

E-mail :
Imię :
Zgadzam się z polityką prywatności


Horoskop na rok Wodnego Smoka 2012
                            Szczur

1924 (甲子), 1936 (丙子),1948 (戊子), 1960 (庚子),
1972 (壬子), 1984 (甲子),1996 (丙子), 2008 (戊子)

Zinedine Zidane , Cameron Diaz, Julia Tymoszenko, Mark Zuckerberg


Po ciężkim roku Zająca , choć pewnie poobijany i naprawdę przemęczony ''Karą nieprzyjaźni'' nie uwierzysz , ale czeka cię wspaniały rok. Tworzysz  ze Smokiem dobraną parę (należycie do trygonu wody) i z pewnością nie zabraknie dla Ciebie okazji w tym roku , żeby zabłysnąć. Teraz możesz popisać się Swoją wynalazczością otwierają się też nowe rejony działań dla Ciebie, skąd potrafisz wydobyć nowe źródła dochodów i satysfakcji.

Możesz uzyskać nowy wymiar egzystencji i myśli. Odkryjesz nową wewnętrzną silę i zbudujesz na niej swój potencjał, poprawiając swój los. Prawdziwych wyników radzę oczekiwać jednak na końcu roku.
W pracy zapowiada się zaangażowanie w działania prawne. Być może bę­dziesz podpisywał jakąś umowę, szukał porady prawnej bądź też po prostu zostaniesz uwikłany w sprawy prawne lub też sądowe kogoś in­nego. Racjonalny i zorganizowany sposób rozwiązywania spraw przyniesie Tobie dobre wyniki w karierze.


W miłości istna sielanka , dla tych co przeżyły rozstania – szansa na nowy związek, stosunki w pracy mogą przerodzić się w prawdziwe partnerstwo. W ten rok warto przyspieszyć i zrealizować jak najwięcej zamierzeń.

                                                               Bawół

1925 (乙丑), 1937 (丁丑),1949 (己丑), 1961 (辛丑),
1973 (癸丑), 1985 (乙丑),1997 (丁丑), 2009 (己丑)

George Clooney, Barack Obama, Wayne Rooney


Rok Ziemi nie jest dla Ciebie najkorzystniejszy – nadmiar ziemi może stwarzać zagrożenia. Ale jesteś na tyle rozważny i roztropny, że na pewno nie popadniesz w tarapaty. Jednak dzięki determinacji i zdecydowaniu, będziesz w stanie pokonać trudności i wykorzystać szansę na osiągnięcie korzystnych wyników. Prawdopodobieństwo dóbr- zarówno oczekiwane jak i nieoczekiwane.

Zachowując się intuicyjnie pomyślność Cie nie opuści. Uważaj mimo to na rachunki , w pracy zawodowej postaw w tym roku na samodzielność.

Należy zachować ostrożność na drodze , w górach , lepiej zrezygnować z wycieczek do jaskiń, i nie wspinać się na Everest , zwrócić uwagę też na system trawienny ( zatrucia).

Powinieneś zachowy­wać przez cały rok czujność, aby nie stracić żadnej nadarzających się w nim okazyj .
Powodzenie w pieniądzach jest bardzo dobre dla Ciebie.Bądź odważny w pokonywaniu wyzwań, nawet jeśli są nękane przez sprzeczne myśli. Relacje z partnerem wymagają więcej zrozumienia od Ciebie. Możliwy romans, ale raczej podjedz do tego z dużą rezerwą i w roku Węża nadaj ,ewentualnie dalszy bieg. Zapowiadają się narodziny dziecka w Twojej rodzinie.

                                                             Tygrys
1926 (丙寅), 1938 (戊寅),1950 (庚寅), 1962 (壬寅),

1974 (甲寅), 1986 (丙寅),1998 (戊寅), 2010 (庚寅)Victoria Beckham, Lady Gaga, Tom Cruise, Jon Bon Jovi
  

Tygrys jest tak samo dziarski i równa się ambicjami do Smoka . Będziesz czuł się jak ryba w wodzie, mimo drobnych niedogodności możesz zaliczyć bardzo dobry rok finansowy i dokonasz parę trafnych inwestycji . Podejmując zobowiązania i składając obietnice, polegaj na własnym osądzie i intuicji. Jeśli tylko nie skupisz się na królowaniu jedynie na parkietach i w  knajpach, owoców pracy nie powinno zabraknąć. Żysie uczuciowe warte pozazdroszczenia , stałe związki będą jeszcze trwalsze.

Istnieje możliwość przeprowadzki, zmiany pracy, ale uwarzaj na nadmiar ambicji aby w pełni  wykorzystać szansę na sukses.

Ze szczególną troską pod­chodź do spraw związanych z twoim zdrowiem i pożywie­niem.

Ostrożności w tym roku nie może zabraknąć, inaczej możesz zostać zalany wielką falą oceanu  Wodnego Smoka. Bądź jak surfer -  zwinny i czujny,  z wiarą we własne możliwości  okiełznasz nie jedną falę.


                                                                 Zając

1927 (丁卯), 1939 (己卯),1951 (辛卯), 1963 (癸卯),
1975 (乙卯), 1987 (丁卯),1999 (己卯), 2011 (辛卯)

Tiger Woods, David Beckham, Maria Sharapova, Kora , Jonny Deep, Angelina JoliRodzina teraz będzie zajmowała najbardziej Twoją uwagę. Wszelkie ewentualne konflikty dobrze jest rozwiązywać z należytą Tobie dyplomacją. Mimo dobrych chęci możesz zostać posądzony o natrętność , a Twoja pomoc zostanie orzeczona jako  zbędna.

Kontynuuj dalej to , co udało się rozpocząć z powodzeniem w minionym roku . Szczęście w miłości sprzyja w ciągu całego roku. Postaw na karierę , ale uważaj na ''przyjaciół'' w pracy i pilnuj, żeby Twoje pomysły i patenty nie zostały skradzione.

Staraj się razem z tym pracować w zespole, na rzecz wspólnego dobra.

Jako że , gwiazda fortuny świeci dla Ciebie w tym roku dość jasno , możesz popaść w sidła hazardu. Unikaj więc wszelkiego rodu spekulacji i ryzykownych inwestycyj.

Możesz odkryć, że stare związki zostaną odnowione, a inne umocnione. Dzięki nim mo­żesz zrealizować wiele swoich po­mysłów i przedsięwzięć. Entuzjazm i Twoja szarmancja pozwoli osiągnąć pożądane rezultaty w roku Smoka.

                                  Smok


  
1928 (戊辰), 1940 (庚辰),1952 (壬辰), 1964 (甲辰),
1976 (丙辰), 1988 (戊辰),2000 (庚辰), 2012 (壬辰)

Vladimir Putin, Sandra Bullock, Ronaldo, Salwador Dali, Napoleon


Przepełniają Ciebie wielkie plany , pociągają cię przygody. Dbaj jednak o portfel , Twoje pomysły na pewno będą trafne ale czy to za sprawą masztabu lub nowatorstwa poczynań, pieniądze nie koniecznie pojawią się na Twoim koncie jeszcze w tym roku odwrotnie niż z wydatkami. Życie uczuciowe pełne fajerwerków i zaskakujących zdarzeń.

Rok pełen działań, pamiętaj że to jest Twój rok (Taj Sui) , jesteś cały czas na w świetle jupiterów , na ''scenie'' , wszyscy na Ciebie patrzą , podziwiają, ale i czekają na Twój błąd i mimo wszelkich magicznych sztuczek nie dasz rady niczego ukryć ani później się wytłumaczyć. Zachowanie się fer pozwoli osiągnąć sukces. Za­powiadają się trudności w znalezie­niu równowagi w tym roku mię­dzy życiem osobistym a zawodo­wym. Nie mniej jednak, postępując roz­ważnie, możesz przezwycię­żyć czekające cię kłopoty.

W miłości wolnym Smokom będzie sprzyjać powodzenie , ale tym w związkach warto powstrzymać się pokus. Niechciany romans może drogo kosztować i już na pewno wyjdzie na jaw .

Jest to początek nowego 12-letniego cyklu, a dla rocznika 1952 60-letniego. Teraz czas starannie dobrać odpowiednie  nasiona i je  zasiać , od tego zależą Twoje zbiory w następnych latach .


                                Wąż

1929 (己巳), 1941 (辛巳),1953 (癸巳), 1965 (乙巳),
1977 (丁巳), 1989 (己巳),2001 (辛巳)

Tony Blair, Szakira, Gandhi, F.Dostojewski, M. Gogol

Na początku roku powinieneś oka­zać cierpliwość i wytrwałość, niezbędne dla uniknięcia rozczarowań i trudności w następnych miesią­cach. Nie mniej jednak , rok zapowiada się obiecująco. Wreszcie ruszysz do przodu z interesami, może nie błyskawicznie ale dzięki Twojej cierpliwości będziesz świadkiem własnego sukcesu na koniec roku.

    Karjera, mimo presji,  ale z pomocą innych ludzi będzie się rozwiać. Wąż występuje z Smokiem w parze Jang /Jin ,czyli w pewnym sense są przeciwieństwem samych siebie. 
    Smok bardziej skłania się ku Niebu, lubi być wystawiony w świetle jupiterów, Wąż zaś woli być niezauważalny, działa  skrycie ,co niektórzy mówią podstępnie. Dla tego drogi Wężu możesz odczuć w tym roku dyskomfort i nie do końca się odnaleźć w tej sytuacji wszechogarniającego,w Twojej ocenie bezpodstawnego i zbyt na wyrost , optymizmu Smoka.

  Taka sytuacja może skłonić cię nawet do depresji, możesz zostać poddany nawrotom starych chorób. Twoja niezaprzeczalna mądrość pozwoli wyjść z opresji , następny rok należy do Ciebie i wreszcie będzie tak, jak Ty tego chcesz.

    Unikaj pośpiechu w działa­niach i decyzjach dotyczących Twojej rodziny. Twój związek może być wystawiony na próbę . Zachowaj więc spokój , bo tylko na ''zimno'' możesz rozwiązać konflikty , jeśli do takich dojdzie. Samotnym Wężom przypadkowe spotkanie może przynieść miłość .

                               Koń

1930 (庚午), 1942 (壬午),1954 (甲午), 1966 (丙午),

1978 (戊午), 1990 (庚午),2002 (壬午)

Angela Merkel, Condoleezza Rice, David Cameron, Chopin, Vivaldi

Możesz zmienić w tym roku karierę, odnaleźć nowych przyjaciół . Oczekuj na nie oczekiwane wsparcie od ludzi. Twoja szybkość działania i silne popędy do realizowania się w naukach najbardziej ścisłych i zawiłych będzie teraz jak najbardziej na miejscu. Możesz zabłysnąć w dziedzinach niekonwencjonalnych.

Postępuj z dużą rozwagą w spra­wach prawnych. Dokładniej przyj­rzyj się wszystkim szczegółom za­wieranych umów czy przygotowy­waniu każdego projektu. Istnieje niebez­pieczeństwo powstania sporów czy nieporozumień.

Wystrze­gaj się zatem zbyt pochopnych sądów.

Zechcesz możliwie zmienić pracę lub stanowisko , ale efekt nie koniecznie będzie satysfakcjonujący. Presje zmian , którą będziesz odczuwał w ciągu roku lepiej mieć pod kontrolą.

   Zdrowie lepiej dopieszczać , gdyż ''ciało'' morze nie nadążać za ''duchem''. Profilaktyczne kuracje lub rozpieszczanie się w spa powinny wystarczyć.

   W miłości będziesz kuszony , dla tego powinieneś być ostrożny. Dbaj o swoją rodzinę i w nie znajdziesz wsparcie w podejmowaniu jakichkolwiek decyzyj.

                                        Koza

1955 (乙未), 1967 (丁未),1931 (辛未), 1943 (癸未),
1979 (己未), 1991 (辛未),2003 (癸未)

 Steve Jobs, Donatella Versace, Pamela Anderson,Lech Wałęsa,Brad Pitt, Aleksander Puszkin, Robert de Niro, Coco Chanel

    Zapowiada rok pełen szczęśliwych wydarzeń. Rozważane i przygoto­wywane wcześniej projekty mo­gą doczekać się wreszcie realiza­cji. Nie wtrącaj się w konflikty biurowe, szkoda czasu , lepiej działaj merytorycznie i na własne konto

    Prawdopodobnie nawiążesz nowe i trwałe związki. Niewykluczo­ne są też narodziny dziecka w twojej rodzinie.

    Jedynie zdrowie morze szwankować , należy przyjąć miary, co do profilaktyki lub wykonać kontrolne badania.

   Ale żeby rok minął tak sielankowo przestrzegaj ekonomii w swoim budżecie , masz też zaległe urzędowe sprawy, które zajmą dużo czasu i musisz się nimi się koniecznie zając. Postaw koniecznie sobie cel i zmierzaj ku jego realizacji, powodzenie ci sprzyja i nie trać czasu na błahostki , sprowadzające cię z wybranej drogi. Szanuj innych, pomogą ci osiągnąć zamierzone cele.
                                 Małpa

1932 (壬申), 1944 (甲申),1956 (丙申), 1968 (戊申),

1980 (庚申), 1992 (壬申),2004 (甲申)

Tom Hanks, Lucy Liu, Jan Paweł ||, Leonardo da Vinci, Will Smith, Diana Ross, Michael Douglas

    Możesz teraz królować i Twoja artystyczną intelektualną naturę wreszcie po dwóch ciężkich latach pokazać światu . Smok z pewnością dopilnuję , żeby dobrze się bawiłaś w tym roku.

   Jest to rok jeden z najlepszych dla Małpy. Będziesz miała wiele pracy i z właściwą Tobie ekscytacją z łatwością wszystkiemu podołasz. Możliwie , że właśnie teraz kopiesz studnie , z której wiele lat będziesz korzystać - znajdziesz stałe źródło dochodów.

   Zachowaj ostrożność w inwesty­cjach obiecujących duże zyski przedsięwzięciach rokujących duże szanse powodzenia. Za­nim podejmiesz decyzję, do­kładnie zbadaj wszystkie oko­liczności i staraj się zasięgnąć czy­jejś rady. Nie śpiesz się – za dużo poweru też nie jest dobrze. Mimo że teraz widzisz troszkę przez różowe okulary , warto od czasu do czasu zejść na ziemię , szczególnej , kiedy podpisujesz ważne dokumenty
   W życiu osobistym dużo romantyki, obiecujące związki a nawet ślub.
                              Kogut

1933 (癸酉), 1945 (乙酉),1957 (丁酉), 1969 (己酉),

1981 (辛酉), 1993 (癸酉),2005 (乙酉)

Jennifer Lopez, Anna Mucha ,Fernando Alonso, Karl Lagerfeld, Roman Polański, Erik Clapton, Konfucjusz, Księżna Kate

   Wreszcie nadszedł Twój moment, by ci sięgnąć gwiazd. Po męczącym i wyczerpującym roku teraz wieje wiatr w Twoje ''skrzydła”. Ale pamiętaj , by nie urosła ci zbytnio duma lub co gorsza pycha z uwagi na tak doniosłe rodzeństwo z tak potężnym Władcą Wód Smokiem ( Kogut jest tajemnym przyjacielem Smoka, dla tego cieszy się taką popularnością w tym roku )

   Są również szanse na powodze­nie finansowe, gdyż rok ten za­powiada pozyskanie pieniędzy z niespodziewanego źródła. Ludzie będą ci pomagać , żeby odrobić straty z minionego roku wykorzystaj nadchodzące szansę dla poprawienia sytuacji w interesach i zawartości portfela.

   Licz na sukces i pracuj sumiennie, nawet jeśli nie wszystko się uda, kolejny rok Węża też jest wyśmienity dla Ciebie .

    Samotne Koguty mogą zmienić status na żonaty/mężatka, lub po prostu odnaleźć własną drugą połówkę. Dobrze by się złożyło, gdy byś pomyślał o potomku, gdyż pełne porozumienie między Smokiem i Kogutem jest idealną składową idealnej rodziny, jakiej poszukujesz.

   Dla Kogutów męskiej płci dobrze jest pamiętać, aby nie narobić zamieszania wśród fanek i nie potwierdzać sławy ''casanowy''

   Zdrowie – jak w najlepszym porządku, jedynie w sprawach prawnych należy z należytą Tobie skrupulatnością zachować się uważnie i ostrożnie.

    Pomyślny rok do planowa­nia i podejmowania podróży. Możliwa nawet zmiana kraju zamieszkania. Ale na pewno będziesz zadowolony , w końcu całe życie marzysz o lataniu i pod patronem Smoka wzniesiesz się nie tylko na sąsiedni plot.

                                         Pies

1934 (甲戌), 1946 (丙戌),1958 (戊戌), 1970 (庚戌),

1982 (壬戌), 1994 (甲戌),2006 (丙戌)
Donald Trump, George W. Bush, Sharon Stone, Madonna, Książę William, Sylwester Stallone, Matt Damon

   Po dobroczynnym, radosnym i przyjacielskim roku Zająca, nad Twoim niebem zbierają się ciemne chmury. Tak już jest w chińskim zodiaku, jak w życiu – raz na wozie , raz pod wozem.

   Ale mając na uwadze Twoja sytuacje (Pies znajduje się dokładnie naprzeciwko Smoka na kompasie Luo Pan, dla tego tę energię są w konflikcie) w tym roku na pewno bilans zysków i strat wyjdzie na plus.

   Zachowaj ostrożność w nego­cjacjach handlowych. Unikaj inwestowania pieniędzy w ryzy­kowne przedsięwzięcia. Mimo takich rygorów co niektóre Psy mogą dostać od losu niespodziewane pieniądze .

   Czekają cie zmiany, które mogą być nie nieuniknione. Możesz zastać uwikłany w spory i konflikty w pracy , pamiętaj nie daj się prowokować , zachowaj skromność w wypowiadaniu się i nie prowadź żadnych gierek. Korzystniej będzie , jeśli to Ty zdecydujesz o ewentualnej zmianie pracy.

   Z drugiej strony rok ten może przynieść po­prawę zdrowia i bezpieczeń­stwo twojej rodzinie. Ale uważaj na choroby żołądka i układu pokarmowego, nie możesz teraz sobie pozwolić na żadne szarże za kierownicą. Uważaj na obrażenia na wycieczkach górskich. Rozwaga i minimalizacja ryzyka jest w tym roku najważniejszym zadaniem dla Ciebie. 
                
                                       Świnia

1935 (乙亥), 1947 (丁亥),1959 (己亥), 1971 (辛亥),
1983 (癸亥), 1995 (乙亥),2007 (丁亥)

Elton John, Dalajlama, Woody Allen, Winona Ryder, Hemingway, Bryan Adams, Arnold  Schwarzenegger, Jaruzelski

     Masz przed sobą wręcz idealny rok, we wszystkich dziedzinach życia czeka cię powodzenie. Za to w otoczeniu możesz zostać ofiara plotek i niejasnych intryg.

    Skup się raczej na własnej osobie , pomyśl o podwyższeniu kwalifikacyj , lub naucz się czegoś nowego i nie przejmuj się, tym co nie jest ważne.

    W życiu rodzinnym czekają cię same radości i wiele niezapomnianych chwil. Jesteś bardzo dobroduszna i nie lubisz być nie miła, ale jeśli będziesz bardziej stanowcza, to osiągniesz lepsze rezultaty.

   W ciągu całego roku powinieneś uważać na swoje zdrowie, gdyż brawura może wywołać chorobę. Zrezygnuj ze złych przyzwyczajeń, które mo­gą niekorzystnie wpływać na Two­je zdrowie, i staraj się przestrze­gać właściwej diety.

   W stałych związkach dużo się będzie działo , zbytnia śmiałość może doprowadzić cię do niechcianego romansu . Samotne Świnie nie będą narzekać na brak zainteresowania, a nawet możliwie spotkają wyśnioną miłość lub staną na ślubnym kobiercu.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...